Dolsk

ul. św. Ducha

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
208 000 PLN
Cena za m2
1 386,67 PLN
Powierzchnia
150 m2
Powierzchnia użytkowa
120 m2
Powierzchnia działki
478 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
3
Typ domu
Inny
Rok budowy
1967
Rynek
Wtórny
Numer oferty
355/4174/ODS

Opis nieruchomości

Sprzedam dom usytuowany na Rynku przy ul. Św. Ducha w Dolsku.

Budynek o pow. około 150 m2 na działce o pow. 478 m2 wraz z budynkami gospodarczymi oraz garażami, wkomponowany pomiędzy inne budynki ( co pozwala obniżyć koszty ogrzewania ).

Dom wybudowany w latach 60 - tych, z cegły, aktualnie przeznaczony do remontu, dwukondygnacyjny, w którego skład wchodzi 8 pokoi, łazienka, kuchnia, strych.

Stan budynku i budynków przyległych w podwórzu - do remontu.

W budynku wszystkie media, dodatkowo studnia, ogrzewanie centralne, okna częściowo wymienione z roletami zewnętrznymi, na podłogach w większości pomieszczeń parkiet z możliwością renowacji.

Nieruchomość szczególnie interesująca dla osób prowadzących działalność gospodarczą z przeznaczeniem na usługi, warsztat itp., idealna lokalizacja w Centrum, dogodny dojazd, duży potencjał, po adaptacji dodatkowej powierzchni w podwórzu z wykorzystaniem wszystkich zakamarów możliwość zamieszkiwania dwóch rodzin lub pod wynajem.

W pobliżu kompletna infrastruktura, bardzo blisko nad jezioro, plażę.

Do sprzedaży dom bez stylowych mebli!

Cena 208 000,00 złotych do negocjacji!
Polecam i zapraszam na prezentację!

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kc!

B

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Beata Nowakowska

Beata Nowakowska

Telefon:
698 944 971
E-mail:
bt.nowakowska@gmail.com
Numer licencji:
13356

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska z siedzibą przy Piłsudskiego 1, 63-100 Śrem (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bt.nowakowska@gmail.com… czytaj więcej