Dalewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
35 000 PLN
Cena za m2
4,53 PLN
Powierzchnia działki
7 722 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Numer oferty
236/4174/OGS

Opis nieruchomości

Kliencie !
Jeżeli szukasz " kawałka" terenu z przeznaczeniem na miejsce do wypoczynku, to może właśnie ten grunt!

Sprzedam działkę o pow. 7722 m2 w Dalewie k/ Śremu.

Działka położona we wsi Dalewo odległej od Śremu o około 10 km, geodezyjnie oznaczona jako łąki trwałe, rowy oraz w części o obszarze 4397 m2 jako nieużytki.
Interesująca lokalizacja ze względu na bliską odległość do jeziora ( około 50 m jak i innych jezior np. w Cichowie ) oraz dużą powierzchnię zapewniającą intymność, spokój, swobodę.

Działka rozłożysta, częściowo zadrzewiona, teren z przeznaczeniem na miejsce na rekreację, posadowienie np. domku, przyczepy campingowej itp.

Cena 35 000,00 złotych!
Polecam!

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kc1

Mapa

Kontakt

Beata Nowakowska

Beata Nowakowska

Telefon:
698 944 971
E-mail:
bt.nowakowska@gmail.com
Numer licencji:
13356

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska z siedzibą przy Piłsudskiego 1, 63-100 Śrem (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bt.nowakowska@gmail.com… czytaj więcej